Karl Mårtens färglitografi
2019-03-15
624373
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), svartsnäppa, signerad Karl Mårtens, 153/290, färglitografi, bladstorlek 43x29 cm, oramat blad.