Lisa Rinnevou seriegrafi
2019-03-16
624329
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972), Marys Hill, signerad samt numrerad 154/180, papperets mått ca 54 x 100cm.