Uno Vallman oljemålning
2019-03-15
624314
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Hamnbild, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 35x27 cm