Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2019-03-14
624268
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2008): Figurkomposition, signerad Ulrica Hv, 177/50, färglitografi, bildmått ca 42x35 cm