Taklampa
2019-03-15
624200
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första kvartal, rombformad stomme i mässing, för 2 ljuspunkter, med skärmar i klart pressglas, höjd t.o.m takfäste ca 56 cm
Åldersrelaterat slitage, patina, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen