Halsband 18 k guld
2019-03-26
624182
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 200 SEK |
HALSBAND, 18 k guld, doserat, bismarcklänk, otydliga svenska stämplar, längd ca 46 cm, vikt ca 7,2 g
Bruksslitage.