Karel Appel relief
2019-04-15
624139
| Klubbat belopp | 5 800 EUR |
| Utropspris | 2 000 EUR |
KAREL APPEL (1921-2006) Figur, signerad samt daterad -77, relief, bemålat trä, numrerad 178/300, ca 51x47 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg