Jan Håfström färgetsning
2019-03-15
624127
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Vad Är Det Här", färgetsning, signerad Jan Håfström, EA-upplaga och daterad- 2016, bladmått ca 60x78 cm,
Utställningshäfte medföljer, ´Atelje Larsen, 2016´
Oramad, veck