Jan Håfström färgetsning
2019-03-15
624120
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "They travel by Night", färgetsning, signerad Jan Håfström, numrerad 33/50 och daterad- 2016, bladmått 41x62 cm
Utställningshäfte medföljer ´Atelje Larsen, 2016´
Oramat blad