Handspegel
2019-03-15
624117
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANDSPEGEL, Birminghamn 1903, silver, reilef dekor av puttis, längd ca 23 cm
Slitage, glas med skador, bucklor