Vas Japan 1900-tal
2019-03-16
624098
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Japan, 1900-talets mitt, dekor av Shoutecken vid prunus i underglasyrblått, höjd ca 26 cm
Glasyrsprickor