Oidentifierad konstnär
2019-03-14
624085
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, möjligen Ryssland, föreställande And, otydlig monogramsignatur, 26,5x17 cm
Smärre slitage, fläckar.