Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANIKA REUTERSWÄRD, ´´Anika´´ soffbord, samtida, Fogia, stomme i körsbär med anika reutersvärd glasskiva, höjd ca 47, 140x80 cm
Bruksslitage, några mindre repor
624034
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här