Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART ENGBLOM (1932-80): Skeppsporträtt föreställande skonare, signerad L. Engblom, olja på duk, ca 65x99 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"
Mindre fläckar förekommer
623991
2019-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här