Karl-Axel Pehrsson
2019-03-14
623959
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med blommor mot himmel, signerad samt numrerad 201/385, ca 39x58 cm