Nattkista
Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
NATTKISTA, barock, tidigt 1700-tal, med intarsia och dekorativ nyckelplåt samt krona, senare benställning, nyckel finns, höjd ca 76 samt 65x46 cm
Mindre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage
623937
2019-03-14