Fransk skola oljemålning

Fransk skola oljemålning
Fransk skola oljemålning
Fransk skola oljemålning
Fransk skola oljemålning
Fransk skola oljemålning
Fransk skola oljemålning

Klubbat för:

88 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANSK SKOLA (1800-talets andra hälft): Bergslandskap, bär signatur, olja på duk, 38x46 cm

623931

2019-03-19