Fat Japan
2019-03-14
623790
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, 1 par, Japan, 1900-tal, dekor i underglasyrblått av träd och berg, diameter ca 40 cm
bruksslitage