Stina Forssell 1930

Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930
Stina Forssell 1930

Klubbat för:

90 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STINA FORSSELL (1906-1970): Porträtt, signerad och daterad -30, olja på duk, ca 54x44 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ytmärken, repa

623785

2019-03-25