Vas Kina
2019-03-13
623775
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, Kina, 1900-tal, porslin, polykrom dekor, genombrutna hänklar, höjd ca 60 cm
smärre slitage, obetydlig nagg