Brita Nordencreutz oljemålning
2019-03-25
623658
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Olivträd,
signerad B. Nordencreutz, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 35x45 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer