Gunnar Greiber oljemålning
2019-03-14
623657
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR GREIBER (1919-2011): Komposition, signerad Greiberg, olja på duk, ca 94x64 cm