Koppar med fat Kina
2019-03-19
623618
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOPPAR, 3 st, FAT, 3 st, varav 1 par, Kina, porslin, 1700/1800-tal, delvis dekor i sepiafärger, emaljfärger, 9-13,5 cm
Sprickor, nagg