Fratelli Reguitti herrbetjänt
2019-03-13
623581
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, bok, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 100 cm
Smärre slitage.