Brosch med diamanter 1800-tal
2019-03-18
623415
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROSCH, guld och silver, i form av blomma, med dekor av 17 rosenslipade diamanter, 1800-talets andra hälft, höjd 2,5 cm, total vikt ca 3,1 g
Omarbetad