Göran Brunius oljemålning
2019-03-14
623389
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Landskapsmotiv, monogramsignerad GB, olja på duk, ca 42 x 63 cm
Mindre spikhål