Roland Svensson färglitografi
2019-03-14
623371
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kallt", signerad Roland S, 299/350, färglitografi, bildmått ca 29 x 41 cm.
Passepartout med fläckar