Sven x:et Erixson
2019-03-13
623332
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON, (1899-1970): Stockholmsvy, omkring 1950-talet, signerad Sven Erixson, färglitografi, 274/350, bildmått ca 35X44 cm