Axel Hamborn oljemålning
2019-03-14
623330
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL HAMBORN (1892-1987): "Januaridag", signerad Hamborn, olja på pannå, ca 26 x 34 cm
märke