Hans-Erik Eriksson oljemålning
2019-03-14
623317
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997):´´Vår kväll Skeppsbron´´, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, ca 52x61 cm