Hjalmar Falk
2019-03-14
623316
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HJALMAR FALK (1856-1938): Vintermotiv, signerad Hjalmar Falk, akvarell, ca 19x46 cm
Blekt signatur