Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
GILLIS LUNDGREN, Mila låg, snurrfåtöljer, 1 par, förkromat underrede på fyrpassfot, klädsel i ärtgrön manchester, 1970-tal, Ikea, höjd ca 70, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage
623113
2019-03-13