Veikko Vionoja litografier
2019-03-12
623102
| Klubbat belopp | 160 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
VEIKKO VIONOJA (1909-2001) 5 st litografier, signerade samt daterade, olika motiv, bladstorlek 69x51 cm
Oinramade