Wilhelm Dahlbom
2019-03-15
623048
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELM DAHLBOM (1855-1928), (2) Stilleben - Menton och Pompei , signerade och daterade 1886, akvareller, ca 23x17 cm vardera
PROVENIENS: Konstnärens familj