Olle Nyman
2019-03-15
623031
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Olle Nyman 5/50, bladmått ca 63x47
Löst blad, liten reva vid kant