Olle Nyman färglitografi
2019-03-18
623026
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Abstrakt komposition, färglitografi, signerad och daterad Olle Nyman -90, 143/240, bladmått ca 42x43 cm
Löst blad