Olle Nyman färglitografi
2019-03-16
623015
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Motorcyklist, färglitografi, signerad och numrerad Olle Nyman 82/185, bladmått ca 37x60 cm
Löst blad, reva vid kant samt mindre fläckar