Färglitografi Olle Nyman
2019-03-13
623012
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999), komposition med ansikte, signerad Olle Nyman, daterad -90 och numrerad 141/260, färglitografi, bladmått ca 31x31 cm
Löst blad