Färglitografi Olle Nyman
2019-03-12
623010
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999), komposition med ansikte, signerad Olle Nyman, daterad -90 och numrerad 117/240, färglitografi ca 31x28 cm
Löst blad