Bert-Håge Häverö litografi
2019-03-13
622992
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sunnan", signerad Bert Håge Häverö 78, numrerad 284/360, ca 45x38 cm