Barskåp
2019-03-13
622913
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARSKÅP, 1950/60-tal, fanerad med mahogny, invändigt med glas och hållare i dörrar, skiva i glas, höjd ca 115, 85x44 cm, nyckel finns
Slitage