Oidentifierad Konstnär
2019-03-12
622811
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Rådjur i skogsdunge, olja på duk, mått ca 21x29
Proveniens: Wallox-Säby Herrgård, Knivsta, Uppland
Krackelyr