Skedar i silver
2019-03-12
622802
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR i silver, 10 st, ottomanska, 1800-tal, med graverad dekor, längd ca 16, vikt ca 350 g
Bruks och åldersrelaterat slitage