Taklampa opalglas
2019-03-13
622794
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, opalglas, takhängning i krom, 1930/40-tal, höjd ca 54 cm
Smärre repor, SAV garanterar inte funktionen