Peter Dahl färglitografi
2019-03-12
622779
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl -81, 11/325, färglitografi, ca 53x36 cm