Peter Dahl litografi
2019-03-12
622774
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Farmors hus, signerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 48x59 cm