Peter Dahl färglitografi
2019-03-12
622733
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): signerad Peter Dahl, epreuve d´artiste, färglitografi, bladmått ca 89x60 cm