Peter Dahl litografi
2019-03-12
622718
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Saxofon, signerad Peter Dahl, 50/375, färglitografi, ca 40x57 cm