Axel Peter oljemålning
2019-03-12
622714
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL PETER (1863-1942): Stilleben, signerad Ax Peter, olja på duk, ca 80x105 cm
Lagningar