Takarmatur mässing
2019-03-12
622520
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, mässing, 1900-talets mitt, sex ljuspunkter, glaskupor i delvis frostat glas, total höjd ca 68 cm
Smärre slitage